BELYSNING / Bordslampor / Bordslampor 15582046
nr 1558 2046
Bordslampor
2 st, Elidus 2210,1970-tal, plastskärm, Metall. Höjd: 44 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 28 augusti 2023
kl 19:07:10
26/8 11:31:52
300 kr
26/8 20:40:22
28 aug
Retro
Läs mer om Retro